چشم آنلاین » بیسیم واکی تاکی مجاز » لوازم جانبی بیسیم

نمایش 1–12 از 24 نتیجه

آنتن بیسیم دستی موتورولا GP338 و GP328

موجود

قیمت اصلی 399,000 تومان بود.قیمت فعلی 349,000 تومان است. تومان

لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز

بیسیم واکی تاکی، یکی از انواع لوازم ارتباط جمعی به شما می‌رود که برای برقراری ارتباط میان گروه های دو تا چند نفره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله نیز درست مثل گوشی موبایل، یک سری لوازم جانبی دارد که کاربرد آن ها کمک به استفاده و نگهداری بهتر از بیسیم واکی تاکی است. لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی عبارتند از؛

شما عزیزان می‌توانید در زمان خرید بیسیم مجاز، لوازمی مثل هندزفری و کیف کمری را هم از فروشگاه چشم آنلاین تهیه کنید. ولی خب همانطور که می‌دانید خرید این لوازم، ضرورتی ندارد و شما بدون داشتن آن ها هم می‌توانید از بیسیم واکی تاکی برای برقراری ارتباط استفاده کنید.

اما باطری واکی تاکی، جزو مهمترین و اصلی‌ترین لوازم جانبی واکی تاکی به حساب می‌آید که در صورت خراب شدن باطری اصلی، حتما باید خریداری شود. چون بیسیم ها در حالت کلی انرژی مورد نیازشان را از انرژی ذخیره شده در باطری بدست می‌آورند و در نتیجه اگر باطری سالم نداشته باشند، قطعا از کار خواهند افتاد.

ما در فروشگاه چشم آنلاین علاوه بر عرضه بیسیم موتوکام، بیسیم طنین، موتو، TB و … لوازم جانبی این بیسیم ها را نیز آماده فروش داریم. پس در صورت نیاز به خرید این لوازم، می‌توانید آن ها را همراه با گارانتی معتبر و با قیمت بسیار عالی از چشم آنلاین نمایندگی بیسیم مجاز تهیه کنید.