در حال نمایش 3 نتیجه

باتری یو پی اس 12 ولت 7 آمپر

موجود

699,000 تومان تومان

باتری 12V 5A راک پاور

اتمام موجودی

349,000 تومان تومان

باتری دزدگیر یک قطعه الکترونیکی است که برای تامین برق سیستم دزدگیر در زمان قطعی برق شهری یا خرابی احتمالی در سیمهای برق ورودی به پنل مرکزی دزدگیر استفاده میشود. باتری دزدگیر باعث میشود که سیستم دزدگیر در زمان بروز خطر از کار نیفتد و هشدار لازم را ارسال کند. باتری دزدگیر معمولاً از نوع سیلد اسید یا سیلد لید اسید است که دارای ولتاژ ۱۲ ولت و آمپر مختلف میباشند. باتری دزدگیر باید با توجه به نوع و تعداد تجهیزات متصل به سیستم دزدگیر انتخاب شود.

باتری دزدگیر یکی از مهمترین قطعات سیستم دزدگیر است که باید به صورت دورهای تست و تعویض شود. برای تست باتری دزدگیر میتوان از روشهای مختلفی مانند استفاده از تستر، مولتیمتر، لامپ ۱۲ ولتی یا قطع برق برای مدت زمان مشخص استفاده کرد. برای تعویض باتری دزدگیر باید از باتریهای با کیفیت و مارک معتبر استفاده کرد. برخی از مارکهای معروف باتری دزدگیر عبارتند از:

• موریسل (Moricell) که یکی از برندهای معتبر و پرطرفدار در بازار ایران است. این برند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب است.

• یونیک (Unique) که یکی از برندهای مطرح و با کیفیت در بازار جهانی است. این برند دارای استانداردهای بینالمللی و طول عمر بالا است.

• کملیون (Camelion) که یکی از برندهای مشهور و متنوع در زمینه باتریهای مختلف است. این برند دارای باتریهای دزدگیر، ریموت، سکهای، قلمی و … با قیمت مناسب است.