چشم آنلاین » دزدگیر اماکن

نمایش 1–12 از 33 نتیجه

چشمی وزنی جنیوس MD-G225

اتمام موجودی

4,299,000 تومان تومان

چشمی بیسیم کلاسیک مدل FOX Pro

موجود در پیش سفارش

899,000 تومان تومان

دزدگیر اماکن و منزل؛ بهترین وسیله برای تامین امنیت محل زندگی و کار شما

زندگی در شرایط امن و آسودگی خاطر از بابت امنیت اموال، یکی از نیازهای بشر است که اهمیت آن این روزها بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود! دزدگیر اماکن یکی از تجهیزات پیشرفته است که به میزان قابل توجهی این امنیت و آسودگی خاطر را به انسان هدیه می‌کند. به همین دلیل هم است که در عصر حاضر بیشر خانواده ها از سیستم دزدگیر منزل استفاده می‌کنند. شما هم اگر به دنبال راهی مطمئن جهت افزایش امنیت محل زندگی و محل کارتان هستید، بدانید که خرید و نصب دزدگیر خانه و دزدگیر مغازه در مکان مورد نظر، بهترین اقدامی است که برای دستیابی به این مهم می‌توانید انجام دهید.

دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر اماکن که با نام های دیگری مثل دزدگیر خانه یا دزدگیر ساختمان نیز شناخته می‌شود، از جمله تجهیزاتی است که با هدف جلوگیری از سرقت در محل نصب می‌شود.

این وسیله متشکل از قطعات و بخش های متعدد نظیر حسگر، آژیر، چشمی و … می‌باشد که حرکت های مشکوک را تشخیص داده و با به صدا درآوردن آژیر یا از راه های دیگر، اعلام خطر کرده و هشدار می‌دهند. یا نمونه های پیشرفته‌تر آن ها با قفل کردن تمامی راه های خروجی، سارق را در محل سرقت به دام میندازند. خلاصه به هر نحوی که هست از به سرقت رفتن اموال و اشیاء جلوگیری می‌کنند و به این ترتیب امنیت مکان را بالا می‌برند.

اجزای تشکیل دهنده دزدگیر منزل

دزدگیرهای اماکن همانطور که گفته شد متشکل از قطعات و تجهیزات گوناگون هستند که همگی آن ها به صورت یک مجموعه متصل بهم کار کرده و از وقوع سرقت در محیط مورد نظر جلوگیری می‌کنند. در نتیجه وجود همه این قطعات بر روی عملکرد کل سیستم تاثیر دارد و با این حساب شما هنگام خرید دزدگیر اماکن می‌بایست همه آن ها را بخرید! البته در صورت خرید دزدگیر به صورت پک، دیگر نیازی به تهیه جداگانه این قطعات نیست چون معمولا پک های دزدگیر همه قطعات را دارند.

قطعات تشکیل دهنده سیستم دزدگیر منزل عبارتند از؛

مرکز یا پنل دزدگیر اماکن

مرکز یا سیستم مرکزی دزدگیر اماکن باکس سفید رنگ مربعی شکل است که مدیریت کل سیستم را بر عهده دارد و مانند مغز این سیستم عمل می‌کند. روی این باکس تعداد زیادی ورودی و خروجی و تعدادی زون تعبیه شده است و تمام تنظیمات دزدگیر نیز به وسیله آن انجام می‌شود.

انواع زون دزدگیر خانه

زون در اصل نوعی کنترلگر است که برای کنترل رفت و آمدها در یک اتاق، یک ساختمان و یا یک طبقه روی قطعه مرکزی دزدگیر قرار می‌گیرد و خود به انواع گوناگون تقسیم می‌شود. توجه داشته باشید که این قطعه روی همه دزدگیرها وجود دارد و اینطور نیست که شما بخواهید آن را به صورت جداگانه خریداری کنید!

زون دزدگیر اماکن را بر اساس عملکرد می‌توان به انواع زیر تقسیم کرد؛

  1. زون معمولی: زون معمولی پرکاربردترین نوع زون در انواع دزدگیر آپارتمان و دزدگیر مغازه است که سنسورهای آن فقط در صورت فعال بودن دزدگیر، عمل می‌کنند و حرکت ها را تشخیص می‌دهند.
  2. زون 24 ساعته: این مدل زون بیشتر روی سیستم های دزدگیر پیشرفته مثل دزدگیر طلا فروشی ها نصب می‌شود و همانطور که از نامش پیداست عملکرد 24 ساعته دارد. یعنی اینطور نیست که بعد از فعالسازی، حرکت ها را تشخیص دهند.
  3. زون سنسورهای وایرلس: بعضی از دزدگیرهای اماکن جدید از سنسورها و چشمی های وایرلس پشتیبانی می‌کنند. پس زون های قرار گرفته روی سیستم مرکزی این دزدگیرها نیز باید متفاوت از زون های معمولی باشد!

سنسور دزدگیر اماکن

سنسور از دیگر قطعات مهم دزدگیرهای منزل به حساب می‌آید. این قطعه همان حسگر است که بسته به شکل و نوع فناوری که دارد، حرکت ها را تشخیص داده و آن را به سیستم مرکزی منتقل می‌کند. بنابراین جزو قطعات خیلی مهم است و حتما باید چند مدل از آن در قسمت های حساس مثلا در اطراف درب و پنجره های مکان مورد نظر نصب شود.

سنسورها باتوجه به کارایی‌شان به انواع زیر تقسیم می‌شوند؛

·        سنسور حرکتی (چشمی)

سنسور حرکتی دزدگیر اماکن باغ و منزل یکی از پرکاربردترین و مهمترین انواع سنسور است که حرکت ها را تشخیص می‌دهد. این سنسورها که به چشمی دزدگیر معروفند، یا با نور مادون قرمز حرکت ها را تشخیص می‌دهند و یا تصویری از محیط را ذخیره می‌کنند و به محض بهم ریختن این تصویر فعال شده و به سیستم مرکزی اعلام خطر می‌کنند.

نوع دیگری از سنسورها هم هستند که می‌توان گفت بیشتر روی دزدگیر اماکن باغ و محیط های صنعتی و فضای باز نصب می‌شوند. این سنسورها که چشمی وزنی نام دارند، طوری تنظیم می‌شوند که اجسام متحرک با وزن کم را نادیده می‌گیرند و در نتیجه مثلا به حیوانات کوچک واکنش نشان نمی‌دهند.

·        سنسور ارتعاشی

سنسور ارتعاشی نوعی سنسور دزدگیر اماکن ارزان است که به طور مثال یک دیوار را تحت پوشش قرار می‌دهد و در صورت تخریب آن دیوار، فعال شده و اعلام خطر می‌کند.

·        سنسور مگنتی

سنسور مگنتی دزدگیر خانگی دو قطعه با خاصیت آهنربایی است که یکی از آن ها روی قسمت باز شونده درب یا پنجره و دیگری روی چهارچوب نصب می‌شود. با باز شدن درب و پنجره و جدا شدن این دو قطعه از یکدیگر، دزدگیر فعال شده و آژیر آن به صدا در می‌آید.

·         سنسور پدالی

سنسور پدالی همانطور که از نامش پیداست یک پدال است که با فشردن آن، دزدگیر فعال می‌شود. این مدل سنسور غالبا در مکان های حساس مثل طلا فروشی ها یا صرافی ها کاربرد دارد و طوری طراحی می‌شود که به محض فشردن، تمام درب ها را قفل می‌کند.

تلفن کننده دزدگیر دستگاه دزدگیر منزل

تلفن کننده ها از دیگر قطعات و تجهیزات مهم در دزدگیرهای اماکن هستند. این دستگاه ها طوری طراحی شده اند که به محض دریافت خطر، با شماره تلفن ثابتی که برای آن ها تعریف شده تماس گرفته و پیغامی را بازگو می‌کنند. البته در مدل های پیشرفته‌تر که با نام تلفن کننده سیمکارتی شناخته می‌شوند، به صورت همزمان پیامک هشدار نیز به خطوط تلفن همراه تعریف شده ارسال می‌شود.

ریموت دزدگیر اماکن

ریموت کنترل دزدگیر های منزل نیز مانند ریموت دزدگیر های خودرو، امکان اعمال تنظیمات، فعالسازی و غیر فعال کردن سیستم دزدگیر منزل را برای شما فراهم می‌کنند. به عبارت دیگر این امکان را به شما می‌دهند که بتوانید چشمی ها و سنسورها و تلفن کننده را فعال یا غیر فعال کنید.

آژیر دزدگیر اماکن

آژیر قطعه‌ای در دستگاه دزدگیر مغازه و خانه و محیط های صنعتی است که پس از احساس خطر و دریافت هشدار از جانب سنسورها، با پخش صدای آلارم اعلام خطر می‌کند. البته در دزدگیرهای اماکن صنعتی و مراکز عمومی و بزرگ غالبا بجای آژیر از بلندگو استفاده می‌شود. ولی هر دوی آن ها کارایی مشابه دارند و از تجهیزات ضروری دزدگیرها به حساب می‌آیند.

قیمت دزدگیر منزل و عوامل موثر بر آن

شما که قصد خرید دزدگیر برای خانه یا محل کارتان دارید مطمئنا می‌خواهید قبل از اقدام برای خرید، از قیمت دزدگیر ساختمان و این که هر کدام از مدل های موجود در بازار چه قیمتی دارند، مطلع شوید! فروشگاه چشم آنلاین، بورس دزدگیر اماکن در استان خوزستان و عرضه کننده دزدگیر اماکن قیمت مناسب است. در نتیجه شما می‌توانید در همین صفحه از سایت ما لیست قیمت دزدگیر اماکن و تمام قطعات و تجهیزات مورد نیاز را مشاهده کنید و سپس خرید دزدگیر برای منزل یا محل کارتان را انجام دهید.

توجه داشته باشید که دزدگیر اماکن جدید و پیشرفته که به سنسورهای حساس و تلفن کننده های سیمکارتی مجهز باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. پس اگر به دنبال خرید دزدگیر اماکن ارزان قیمت و معمولی هستید، بهتر است به سراغ سنسورها و تلفن کننده های معمولی بروید! یا یک پک دزدگیر مثل پکیج 2 چشمی 476 پارادوکس پنل IPS که نوعی دزدگیر ارزان ولی باکیفیت محسوب می‌شود را بخرید.

نصب و خرید دزدگیر اماکن با بهترین قیمت

حالا که از قیمت دزدگیر منزل و قیمت دزدگیر اماکن مطلع شدید و با انواع دزدگیر ارزان منزل نیز آشنا شدید، در صورت تمایل می‌توانید دستگاه دزدگیر اماکن مورد نظرتان را از فروشگاه اینترنتی چشم آنلاین خریداری کنید. ما نمایندگی فروش دزدگیر اماکن برندهای معتبر کلاسیک، IPS و آنیک در شهر اهواز را داریم و به همین دلیل هم محصولات این شرکت ها را با گارانتی و قیمت مناسب عرضه می‌کنیم. پس اگر قصد خرید دزدگیر منازل مسکونی، قطعات و تجهیزات دزدگیر خانگی را دارید یا این که به فکر خرید دزدگیر برای مغازه یا دفتر کارتان هستید، این فرصت را از دست ندهید و همین حالا خرید خود را انجام دهید. ضمنا برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه نصب دزدگیر منزل، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.