چشم آنلاین » بیسیم واکی تاکی مجاز

نمایش 1–12 از 44 نتیجه

بیسیم واکی‌تاکی مجاز برای ارتباط امن و آسان در محیط‌های مختلف

در بسیاری از محیط‌ها مانند رستوران‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و … کارمندان و مدیران باید بتوانند به‌صورت مداوم با یکدیگر در ارتباط باشند. از طرف دیگر برخی از افراد مانند تورلیدرها و یا کوهنوردان نیز در شرایط خاص مجبور به ارتباط با یکدیگر از فواصل دور هستند. بهترین ابزار برای ارتباط برقرار کردن از فواصل دور برای این دسته از افراد، بیسیم واکی تاکی است. تجهیزی که قیمت بسیار مناسب، برد بالا و کاربری آسانی دارد. همچنین خرید آن مجاز می‌باشد و شما برای خرید آن به تهیه مجوز از نهادهای مربوطه مانند پلیس نیازی نخواهید داشت. تنوع بی‌سیم‌ها در بازار بسیار زیاد است و شما می‌توانید بیسیم واکی تاکی از برندهای بسیار معتبری مانند بیسیم طنین، صبا و بیسیم موتوکام را خریداری کنید.

خرید بیسیم به همراه کارت تردد در چشم آنلاینقیمت بیسیم واکی تاکی کوهنوردی در چشم آنلاین

اگر قصد اداره یک رستوران بزرگ، فروشگاه زنجیره‌ای، تور طبیعت‌گردی پرجمعیت و حتی رهبری یک گروه کوهنوردی حرفه‌ای را دارید، خرید بیسیم مجاز بهترین گزینه برای شما است. چرا که دردسرهای بی‌سیم‌های برد بسیار بلند را ندارد و همچنین کاربری آن بسیار آسان است.

بیسیم یا همان بیسیم واکی تاکی چیست؟

بی‌سیم واکی تاکی یا بی سیم تاکی واکی به نوعی از بی‌سیم‌ها گفته می‌شود که برد محدودی دارند و از نوع نیمه‌ دوبلکس هستند. به عبارت دیگر چندین دستگاه بی‌سیم واکی تاکی می‌توانند از یک کانال رادیویی استفاده کنند اما فقط یکی از آن‌ها می‌تواند در کانال ارسال‌کننده قرار گیرد و دیگر دستگاه‌ها تنها می‌توانند اطلاعات را دریافت کنند. حال بی‌سیم‌های مجاز به انواعی از واکی تاکی‌ها گفته می‌شود که طول موج و توان کم‌تری دارند و موج کانال آن‌ها با موج کانال بی‌سیم‌های دولتی داخل ایران تداخل ندارد.

عموما بی‌سیم‌های مجاز بین دو الی شش کیلومتر در فضای باز و بدون مانع و حدود 200 الی 600 متر در فضای بسته برد دارند. کاربری این نوع بی‌سیم‌ها بسیار ساده است و کاربران تنها با فشردن یک کلیک می‌توانند با یکدیگر در یک کانال اختصاصی صحبت کنند. باید اشاره کرد که این بی‌سیم‌ها امنیت پایینی دارند و به همین خاطر استفاده از آن‌ها در مکان‌ها و موقعیت‌های حساس و نظامی توصیه نمی‌شود. چرا که افراد دیگر می‌توانند به‌راحتی وارد موج این بی‌سیم‌ها شده و مکالمات شما را گوش دهند. اگر قصد خرید جدیدترین واکی تاکی را دارید، می‌توانید آن را از فروشگاه چشم آنلاین با بهترین قیمت و تضمین اصالت کالا خریداری کنید.

مزایای خرید بیسیم حرفه ای را بشناسید

عدم نیاز به مجوز جداگانه، برد موثر و کافی، قیمت مناسب، تعمیرپذیری بالا و کاربری آسان تنها بخشی از مزایای خرید بیسیم مجاز هستند. شما با خرید انواع بیسیم واکی تاکی مجاز می‌توانید از این مزایا بهره‌مند شوید و کسب‌وکار یا ساختمان خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

انواع بیسیم واکی تاکی مجاز در چشم آنلاین سایت بیسیم واکی تاکی مجاز

با برخی از مهم‌ترین مزایای خرید واکی تاکی آشنا می‌شویم:

  • قیمت مناسب در کنار کیفیت ساخت بالا و امکانات زیاد: قیمت انواع بیسیم واکی تاکی مجاز در محدوده بسیار مناسبی قرار دارد. حال اگر قیمت این تجهیزات را در کنار کارایی و کیفیت ساخت آن‌ها بگذاریم، گزینه‌ای بسیار مقرون‌به‌صرفه نسبت به وسایل ارتباطی دیگر به نظر می‌رسند. برای مثال قیمت بی سیم واکی تاکی مجاز تقریبا یک‌چهارم بسیاری از گوشی‌های هوشمند ارزان‌قیمت بازار است
  • برد کافی و مجاز برای بیشتر کاربردها: بی‌سیم‌های مجاز بردی در حدود دو الی شش کیلومتر در فضای باز دارند و در فضای بسته نیز می‌توانند بین 300 الی 600 متر را به‌خوبی پوشش دهند. این میزان برد برای بسیاری از کاربری‌های تجاری و شخصی مناسب است
  • کاربری آسان بی‌سیم‌های واکی تاکی: تقریبا هر شخصی می‌تواند با بیسیم تاکی واکی کار کند. به علت همین کاربری آسان، این تجهیز گزینه‌ای بسیار مناسب برای مشاغلی مانند رستوران‌داری است. چرا که شما می‌توانید بدون آموزش کار با بیسیم واکی تاکی به پرسنل جدید خود، به آن‌ها این تجهیزات را برای برقراری ارتباط بدهید.

کاربرد بیسیم ایرانی در اماکن مختلف

بی سیم واکی تاکی چه کاربردی دارد؟

اگر تورلیدر تورهای طبیعت‌گردی، کوهنوردی هستید و یا به‌عنوان مدیر یک فروشگاه زنجیره‌ای، رستوران و یا مراکز تجاری بزرگ فعالیت می‌کنید؛ بی‌سیم واکی تاکی مجاز می‌تواند بهترین وسیله ارتباطی برای شما و کارمندانتان باشد. با برخی از کاربردهای بی‌سیم‌های واکی تاکی آشنا می‌شویم.

ارتباط میان کارمندان و مدیران مجموعه‌های بزرگ با بیسیم ایرانی

تصور کنید مدیر امنیت یک مجتمع تجاری بزرگ هستید و حدود 10 نگهبان زیر نظر شما در حال مراقبت از این مجتمع تجاری هستند. شما برای ارتباط با این افراد باید از تجهیزاتی استفاده کنید که در کنار کارایی مناسب، امنیت بالا و قیمت خوبی نیز داشته باشد. بی‌سیم‌های واکی تاکی مجاز بهترین گزینه برای شما و مجموعه‌ تحت نظرتان هستند.

استفاده از بی‌سیم واکی تاکی در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها

با تحول صنعت رستوران‌داری، بسیاری از کافه‌ها  و رستوران‌ها تعداد کارمندان و مساحت خود را افزایش داده‌اند. به همین خاطر برای هماهنگی میان تمام کارمندان، به تجهیزات ارتباطی مدرنی نیاز دارند. بی‌سیم واکی تاکی یک تجهیز مناسب برای این مشاغل است تا کارمندان و مدیریت آن‌ها بتوانند به‌خوبی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. باید اشاره کرد که قیمت واکی تاکی رستوران با قیمت دیگر واکی‌تاکی‌های موجود در بازار تفاوتی ندارد. چرا که کاربری آن‌ها یکسان است.

کاربرد واکی‌تاکی‌ها برای تورلیدرها

تورهای طبیعت‌گردی باید تحت کنترل کامل تورلیدرها برگزار شود تا به هیچ‌کدام از مسافران آسیبی وارد نشود. تورلیدرها می‌توانند با استفاده از بی‌سیم مجاز با برد بالا، به بهترین شکل ممکن با یکدیگر در ارتباط باشند. قیمت بیسیم واکی تاکی با برد بالا بسیار مناسب است و گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه به‌شمار می‌آید. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین قیمت واکی تاکی برد بالا، با کارشناسان فروشگاه چشم آنلاین تماس بگیرید.

کاربرد بی‌سیم واکی تاکی در کوهنوردی و ورزش‌های جمعی

احتمالا تا به حال در بین تجهیزات کوهنوردان حرفه‌ای، بیسیم کوهنوردی را دیده‌اید. این بی‌سیم‌ها نیز جزو دسته‌بندی بی‌سیم‌های مجاز به‌شمار می‌آیند. به‌طور کلی تمام بی‌سیم‌هایی که از آن‌ها استفاده غیر نظامی می‌شود، باید جزو بی‌سیم‌های مجاز باشند. واکی تاکی کوهنوردی نیز از این قاعده جدا نیست. کوهنوردان با استفاده از این بی‌سیم‌ها می‌توانند به بهترین شکل ممکن با یکدیگر در ارتباط باشند.

برخی از بهترین بی‌سیم‌های بازار کدام‌اند؟

تعداد مدل‌های بی‌سیم مجاز در بازار بسیار زیاد است و شما قدرت انتخاب بالایی در هنگام خرید این تجهیزات دارید. حتی شما می‌توانید بیسیم اسباب بازی واکی تاکی، بیسیم پلیس اسباب بازی، بیسیم اسباب بازی پسرانه، بیسیم اسباب بازی برد بالا را نیز به‌صورت اینترنتی از فروشگاه چشم آنلاین خریداری کنید. در کنار این بی‌سیم‌های اسباب‌بازی، بی‌سیم‌های حرفه‌ای مجاز نیز در چشم آنلاین در دسترس هستند. با بهترین بی‌سیم‌های موجود در فروشگاه‌های چشم آنلاین آشنا می‌شویم.

بی‌سیم‌های اسباب‌بازی

بیسیم کودک گزینه‌ای بسیار مناسب برای بازی بچه‌هایی است که به بازی‌های پلیسی علاقه دارند. برای مثال بیسیم پلیسی اسباب بازی به شکل بی‌سیم‌های واقعی پلیس‌ها طراحی شده است اما طول موج آن در محدوده مجاز است. خرید واکی تاکی اسباب بازی به‌عنوان یک هدیه خاص می‌تواند یک گزینه جذاب باشد.

بیسیم طنین gp 89

اگر به دنبال خرید بیسیم ایرانی باکیفیت و خوش‌ساخت هستید، بی‌سیم طنین gp 89 یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است. این محصول از 16 کانال پشتیبانی می‌کند و بردی در حدود 2000 متر دارد. البته برد مفید آن 1500 متر است. این محصول به همراه باتری لیتیومی، بند آویز، گیره کمری و پایه شارژر رومیزی عرضه می‌شود تا شما بتوانید بدون خرید تجهیزات جدید از آن استفاده کنید.

واکی تاکی طنین GP-23؛ مقاوم در برابر رطوبت و ضربه

واکی تاکی طنین gp-23 یکی دیگر از محصولات شرکت بیسیم طنین است. این محصول جزو بهترین‌ها به‌شمار می‌آید و قابلیت‌هایی مانند استاندارد IP55، باتری لیتیومی، 35 کانال، سیستم کدگذاری جهت جلوگیری از شنود، صفحه‌نمایش ال‌ای‌دی پنهان و سیستم ذخیره باتری است. باید اشاره کرد که قیمت بیسیم طنین GP-23 در محدوده یک و نیم میلیون تومان می‌باشد.

بیسیم واکی تاکی مجاز صبا SFK-I1

بی‌سیم واکی تاکی صبا SFK-I1، یکی از بهترین بی‌سیم‌های بازار است که در کنار کیفیت بسیار بالا، کاربری آسانی نیز دارد. از جمله مشخصات و ویژگی‌های تاکی واکی صبا SFK-I1 می‌توان به ضمانت یک‌ساله، 35 کانال UHF، چراغ قوه LED، باتری 1300 میلی‌آمپری و استاندارد IP53 اشاره کرد. این محصول دارای برد 1400 متر شهری و 3000 متر در فضای برون شهری است.

بیسیم موتو r4

تاکی واکی یا بی‌سیم موتو R4 یکی از بهترین بی‌سیم‌های مجاز شرکت ایرانی موتو است که توانسته در بازار ایران به فروش بسیار خوبی دست پیدا کند. چرا که برد مفید دو الی چهار کیلومتری آن باعث شده است که بتوان از این بی‌سیم در انواع محیط‌ها بدون افت کیفیت و صدا استفاده کرد. این محصول با گارانتی ۱۲ماهه، باتری، شارژر، بند دستی، گیره کمربندی و کارت مجوز حمل به فروش می‌رسد.

بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل mc444

بی سیم مجاز واکی تاکی موتوکام motocom mc444 ساخت شرکت بسیار مشهور موتوکام ایران است. بی‌سیم motocom mc444 را می‌توان با انواع بی‌سیم‌های موتوکام و حتی برخی بی‌سیم‌های شرکت طنین سینک کرد. اگر به دنبال خرید بیسیم واکی تاکی موتوکام هستید، این مدل می‌تواند یک انتخاب بسیار مقرون‌به‌صرفه برای شما باشد. بی سیم مجاز واکی تاکی موتوکام motocom mc444 16 کانال UHF، استاندارد IP55 و باتری لیتیومی 1700 میلی‌آمپری دارد.

بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل mc555

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام motocom mc555 از دیگر محصولات شرکت ایرانی موتوکام است که با 16 کانال، یک سال گارانتی، مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و استاندارد IP55 به فروش می‌رسد. اگر به دنبال بیسیم فروشی مناسب هستید، خرید بیسیم موتوکام mc555 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. قیمت بیسیم موتوکام MC555 نیز در محدوده یک میلیون توکان قرار دارد.

بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل mc666

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام motocom mc666 پیشرفته‌ترین مدل بی‌سیم مجاز شرکت ایرانی موتوکام است که از نظر مشخصات فنی در سطح بالایی قرار دارد. بااین‌حال قیمت این محصول همچنان بسیار مناسب است. شما می‌توانید این بی‌سیم را با استاندارد IP55، یک سال گارانتی، در چهار رنگ مختلف و مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خریداری کنید. باید اشاره کرد که برد بیسیم موتوکام mc666 نیز بین 500 الی 3000 متر متغیر است. همچنین قیمت بیسیم موتوکام mc666، در محدوده یک میلیون تومان قرار دارد که با توجه به این مشخصات، بازه قیمتی مناسب است.

بیسیم واکی تاکی استارکام پرو

شرکت starcom online یکی دیگر از شرکت‌های تولیدکننده بی‌سیم مجاز است که محصولات بسیار باکیفیتی تولید می‌کند. بیسیم استارکام پرو، بی‌سیمی مقرون‌به‌صرفه است که با باتری بسیار قدرتمند 4500 میلی‌آمپری و برد حدود 2000 متر به فروش می‌رسد. اگر قصد خرید اینترنتی بیسیم مجاز را دارید، خرید این محصول می‌تواند یکی از گزینه‌های اصلی شما باشد.

انواع لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی برد بالا

هندزفری بیسیم بادیگاردی، هندزفری پلیس، فیش هندزفری و کیف کمری از جمله لوازم جانبی بی‌سیم‌های واکی تاکی مجاز هستند. شما با خرید هندزفری بیسیم می‌توانید بدون نیاز به جابه‌جا کردن گوشی بی‌سیم، از آن برای ارتباط برقرار کردن استفاده کنید. هندزفری واکی تاکی در مدل‌های مختلف پلیسی و بادیگاردی تولید می‌شود که هر یک از نظر ظاهری و عملکردی با یکدیگر متفاوت هستند.

  • هندزفری مشتی: هندزفری‌های مشتری مانند هندزفری بیسیم باوفنگ، برای نگهبانان و ماموران امنیت فروشگاه‌ها و مجتمع‌های تجاری گزینه‌ای بسیار مناسب هستند. شرکت بیسیم بافنگ یکی از بهترین‌ها در زمینه تولید انواع بی‌سیم و تجهیزات آن است.
  • هندزفری دو فیش: برخی از بی‌سیم‌ها تنها با هندزفری‌های دو فیش تطابق دارند. این هندزفری‌ها سیم بلندی دارند و در گوش و جلوی دهان کاربر قرار می‌گیرند.
  • کیف کمری بی‌سیم: با استفاده از کیر کمری بی‌سیم واکی تاکی، افراد می‌توانند بی‌سیم خود را در یک محفظه مستحکم و امن نگهداری کنند.

در هنگام خرید بیسیم ایرانی برد بالا به این نکات توجه کنید

در هنگام خرید بی‌سیم‌های واکی تاکی مجاز، باید به کیفیت ساخت، شرکت تولیدکننده، مجوز، دیجیتال یا آنالوگ و کاربری مورد نظرمان توجه لازم را داشته باشید. برای مثال تمام بی‌سیم‌های مجاز باید با مجوز سازمان مقررات رادیویی عرضه شوند تا بتوان از آن‌ها بدون مشکل قانونی استفاده کرد.

خرید بیسیم‌های مجاز باکیفیت از چشم آنلاین

فروشگاه ما یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌ها در زمینه فروش بیسیم واکی تاکی برندهای مختلف است. چشم آنلاین سایت بیسیم واکی تاکی مرجع فروش بیسیم واکی تاکی در ایران، تمام بی‌سیم‌های دارای مجوز خود را با بهترین قیمت، گارانتی معتبر و امکان ارسال سریع به فروش می‌رساند. در این صفحه از سایت چشم آنلاین شما می‌توانید قیمت بیسیم ایرانی مجاز را مشاهده و بهترین آن‌ها را برای کاربری مورد نظر خود خریداری کنید. در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت بیسیم معمولی نیز می‌توانید به کارشناسان ما در چشم آنلاین تماس بگیرید.