چشم آنلاین » کلاسیک

نمایش دادن همه 4 نتیجه

چشمی دزدگیر کلاسیک آلفا پلاس

موجود

610,000 تومان

تلفن کننده G1 ULTRA V5 2022

موجود

2,999,000 تومان

لیست قیمت دزدگیر اماکن کلاسیک و خرید آن از چشم آنلاین

افزایش تعداد سرقت ها و شنیدن اخباری که از ترفندهای سارقان برای ورود به اماکن مختلف بکار می‌گیرند، قطعا آرامش و آسودگی خاطر را از هر انسانی سلب می‌کند و ایشان را به استفاده از تدابیر و تجهیزات امنیتی وا می‌دارند. دزدگیر اماکن قطعا یکی از بهترین روش هایی است که در جهت افزایش امنیت خانه های مسکونی، محیط های اداری و تجاری، شرکت ها و کارگاه ها و … می‌توان استفاده کرد.

دزدگیر اماکن کلاسیک از بهترین دزدگیرهای اماکن است که امنیت محیط موردنظر شما را تضمین کرده و آسودگی خاطر را به شما هدیه می‌کند. پس اگر به فکر خرید دزدگیر اماکن هستید، بهتر است نگاهی هم به قیمت دزدگیر کلاسیک و ویژگی های فنی آن بیندازید.

دزدگیر اماکن کلاسیک؛ مطمئن‌ترین راه برای افزایش ایمنی خانه و محل کار

برند کلاسیک از قدیمی‌ترین و معتبرترین سازندگان دزدگیر اماکن در ایران است. این مجموعه توانسته در طی سال های فعالیت خود محصولات و تجهیزات امنیتی کارآمد و باکیفیت تولید کند و آن ها را قیمتی عالی به بازار عرضه نماید. دزدگیر اماکن از برترین محصولات این برند بود که به محض ورود به بازار توانست رقبای خارجی را کنار بزند و جای خود را در خانه ها و دیگر اماکن شخصی و عمومی باز کند.

دزدگیر اماکن Classic با قابلیت هایی نظیر پخش آژیر، تماس با شماره‌ای که در حافظه آن ذخیره شده و یا ارسال پیامک به شماره تلفن مشخص شده، عرضه می‌شود. عملکرد این دزدگیر به این صورت است که سنسورهای آن در مقابل محرک هایی نظیر حرکت، ضربه و … واکنش نشان داده و با یکی از روش های گفته شده، به شما هشدار می‌دهند و شما را از وجود خطر در محل، مطلع می‌کنند.

بنابراین می‌توان گفت دزدگیرهای این برند عملکردی مشابه با دزدگیر اماکن آنیک و IPS و سایر برندها دارند. منتهی شرکت کلاسیک دزدگیرهای خود را به صورت دو تکه طراحی می‌کند و پنل دزدگیر و پنل تلفن کننده را جدا از هم می‌سازد. در حالی که دزدگیرهای آنیک و IPS یک تکه هستند و پنل دزدگیر و پنل تلفن کننده آن ها یکیست.

پرفروش‌ترین تجهیزات ایمنی برند Classic

گروه تولیدی کلاسیک همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، از تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی اماکن است که تاکنون تجهیزات و لوازم گسترده‌ای در جهت افزایش امنیت اماکن طراحی و تولید کرده است. پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین تجهیزات ساخته شده توسط این برند عبارتند از؛

پرفروش‌ترین تجهیزات ایمنی برند کلاسیک
محصول مدل
دزدگیر اماکن Z4 Classic TERACODE
تلفن کننده G1 Ultra V5 2022
چشمی Fox Pro (بیسیم)
چشمی دزدگیر آلفا پلاس
ریموت دزدگیر گیگاکد برد بالا

خرید دزدگیر کلاسیک از چشم آنلاین

چشم آنلاین نمایندگی برند کلاسیک در اهواز را داراست و تمامی محصولات این برند اعم از دزدگیر اماکن کلاسیک و تجهیزات آن را به صورت مستقیم عرضه می‌کند. شما می‌توانید پس از مشاهده قیمت پنل دزدگیر، چشمی و تلفن کننده های Classic در ابتدای صفحه و آشنایی با ویژگی ها و مشخصات فنی آن ها، برای خرید تجهیزات موردنیازتان اقدام کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی می‌توانید با کارشناسان چشم آنلاین در ارتباط باشید.