دوربین مداربسته

5 مدل دوربین مداربسته برای مغازه و فروشگاه های بزرگ

قیمت و خرید 5 مدل دوربین مداربسته برای مغازه و فروشگاه های بزرگ در چشم آنلاین

فروشگاه ها، واحد های تجاری و مغازه ها، از اماکنی هستند که نصب دوربین مداربسته در آنها یک ضرورت است. با راه اندازی سیستم دوربین مداربسته برای مغازه، احتمال سرقت تا حد زیادی کمتر می شود و سارق با اطلاع از وجود دوربین مداربسته در محل، نقشه خود را اجرا نخواهد کرد. برای نصب دوربین مداربسته در مغازه خود می توانید دوربین های تحت شبکه یا آنالوگ را انتخاب کنید و با توجه به قابلیت هایی که از دوربین انتظار دارید، هزینه متفاوتی برای خرید و راه اندازی پرداخت می کنید. فروشگاه چشم آنلاین این مطلب را تهیه کرده است تا به معرفی بهترین دوربین مداربسته برای مغازه بپردازد. همچنین در رابطه با نکات نصب دوربین مداربسته در این مطلب، توضیحات کامل و مفیدی را ارائه خواهد کرد. لطفا با ما همراه باشید.

محل نصب دوربین‌ مداربسته در مغازه

برای نصب دوربین مداربسته در مغازه می بایست محل های اصلی را پوشش دهید و بسته به اندازه مغازه خود، تعداد مناسب دوربین را تعیین نمایید.

  • رو به روی مشتریان

یکی از دوربین های مداربسته نصب شده در مغازه باید روبروی مشتریان باشد تا در صورت سرقت توسط مشتری، امکان بررسی و کنترل صحنه سرقت وجود داشته باشد.

  • ورودی مغازه

اصلی ترین بخش از مغازه که نیاز به نصب دوربین مداربسته دارد، ورودی مغازه است. با حضور دوربین در این محل، ورود و خروج مشتریان کنترل می شود.

  •  رو به روی فروشندگان

اگر در مغازه خود یک یا چند فروشنده دارید، پیشنهاد می شود یکی از دوربین های مداربسته را روبروی فروشنده ها نصب کنید تا امکان نظارت بر عملکرد آنها را داشته باشید.

  • محوطه خارجی مغازه

یک دوربین مداربسته فروشگاه باید در محوطه خارجی نصب شود. دوربینی که در این محل قرار می گیرد باید در مقابل عواملی همچون بارندگی و گرد و خاک مقاوم باشد.

معرفی 5 مدل دوربین مداربسته برای نصب در مغازه

در ادامه انواع دوربین مداربسته برای مغازه را به شما معرفی می کنیم. دوربین های معرفی شده با کیفیت های متفاوت و رنج های قیمتی متغیر هستند و می توانید مشخصات بیشتر و قیمت به روز هر دوربین را در فروشگاه چشم آنلاین بررسی کنید.

1. دوربین مداربسته 76D0T ITPFS هایک ویژن

دوربین مداربسته آنالوگ 76D0T ITPFS محصولی از شرکت شناخته شده هایک ویژن است که به صورت میکروفن دار ارائه می شود. این مدل دوربین دارای کیفیت تصاویر 2 مگاپیکسل می باشد و به نسبت کیفیتی که ارائه می کند، قیمت آن مناسب است.

ویژگی خوب این دوربین مداربسته این است که قابل کابل کشی تا حداکثر 500 متر می باشد که آن را مناسب برای نصب در فروشگاه های بزرگ کرده است. دوربین معرفی شده بیشتر برای نصب در محیط بیرونی کاربرد دارد اما می توانید آن را در فضای داخلی فروشگاه هم نصب کنید.

برد دید در شب دوربین 76D0T ITPFS، برابر با 20 متر است و با مجهز بودن به تکنولوژی اسمارت، قادر به حذف نویز های اضافه در شب است.

این دوربین در دمای منفی 40 درجه تا مثبت 60 درجه کار می کند و میانگین جریان مصرفی آن 1 آمپر است. قابلیت هایی همچون WDR برای جمع کردن نور زیاد محیط، BLC برای یکسان سازی نور محیط های روشن و تاریک و تکنولوژی DAY& NIGHT برای تنظیم نور در ساعات مختلف شبانه روز نیز در دوربین استفاده شده اند. برای خرید این دوربین به فروشگاه cheshm-online.com مراجعه کنید.

نام دوربین کیفیت تصاویر قابلیت دید در شب نوع تکنولوژی محل نصب نحوه نصب متراژ نصب میکروفن
دوربین مداربسته 76D0T ITPFS 2 مگاپیکسل دارد آنالوگ محیط داخلی و خارجی با استفاده از کابل کواکسیال یا ترکیبی، دستگاه DVR حداکثر 500 متر دارد

2. دوربین مداربسته 16D0T ITPFS هایک ویژن

مدل دوم دوربین مداربسته مناسب برای نصب در مغازه که توسط فروشگاه چشم آنلاین پیشنهاد می شود، دوربین مداربسته 16D0T ITPFS است. این دوربین هم برای برند خوشنام هایک ویژن است و تصاویر 2 مگاپیکسلی ثبت می کند. اگر هم برای شما ضبط صدای محیط مهم است، دوربین معرفی شده با داشتن میکروفن، انتظار شما را برآورده می سازد.

برای نصب دوربین مداربسته 16D0T ITPFS با در نظر گرفتن تکنولوژی آنالوگ آن، نیاز به دستگاه DVR و کابل ترکیبی RG59 می باشد. با تهیه تجهیزات استاندارد، می توانید دوربین را تا حداکثر 500 متر کابل کشی کنید.

این دوربین امکان تصویربرداری در تاریکی شب را هم فراهم می کند و دارای برد دید در شب برابر با 30 متر است. همچنین با مجهز بودن به تکنولوژی اسمارت، نویز های اضافه در شب را حذف می کند.

نام دوربین کیفیت تصاویر قابلیت دید در شب نوع تکنولوژی محل نصب نحوه نصب متراژ نصب میکروفن
دوربین مداربسته 16D0T ITPFS 2 مگاپیکسل دارد آنالوگ محیط داخلی و خارجی با استفاده از کابل کواکسیال یا ترکیبی، دستگاه DVR حداکثر 500 متر دارد

3. دوربین مداربسته 16D0T ITF هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن 16D0T ITF، کیفیت تصاویر 2 مگاپیکسلی دارد و امکان کابل کشی آن تا حداکثر 500 متر وجود دارد. این مدل دوربین برای محیط های بیرونی و داخلی مغازه قابل نصب است و در تاریکی شب هم می تواند تا برد 30 متر، تصویربرداری سیاه و سفید انجام دهد.

مقاوم در برابر گرما، سرما، بارندگی و گرد و خاک است و دارای قابلیت های WDR، BLC، BLC و image seting می باشد. کاربرد این قابلیت ها در متعادل سازی نور محیط است تا تصاویر با کیفیت تری ثبت شوند. دوربین معرفی شده با قیمت مناسب در فروشگاه چشم آنلاین (cheshm-online.com) موجود است.

نام دوربین کیفیت تصاویر قابلیت دید در شب نوع تکنولوژی محل نصب نحوه نصب متراژ نصب میکروفن
دوربین مداربسته 16D0T ITF 2 مگاپیکسل دارد آنالوگ محیط داخلی و خارجی با استفاده از کابل کواکسیال یا ترکیبی، دستگاه DVR حداکثر 500 متر دارد

4. دوربین مداربسته 76H0T ITPFS هایک ویژن

دوربین مداربسته 76H0T ITPFS از برند هایک ویژن است که به صورت میکروفن دار ارائه می گردد. کیفیت تصاویر ثبت شده توسط این دوربین برابر با 5 مگاپیکسل است و با کابل کشی حداکثر 500 متر، کیفیت تصاویر کاهش نمی یابد.

این دوربین از نوع دوربین های سقفی و به اصطلاح دام است که مناسب برای نصب در محیط داخلی می باشد. همچنین برد دید در شب دوربین برابر با 20 متر می باشد.

نام دوربین کیفیت تصاویر قابلیت دید در شب نوع تکنولوژی محل نصب نحوه نصب متراژ نصب میکروفن
دوربین مداربسته 76H0T ITPFS 5 مگاپیکسل دارد آنالوگ محیط داخلی و خارجی با استفاده از کابل کواکسیال یا ترکیبی، دستگاه DVR حداکثر 300 متر دارد

5. دوربین مداربسته 16H0T ITPFS هایک ویژن

دوربین مداربسته 16H0T ITPFS نیز از برند هایک ویژن می باشد که کیفیت تصاویر برابر با 5 مگاپیکسل دارد. نصب دوربین آنالوگ 16H0T ITPFS با استفاده از دستگاه دی وی آر و از طریق کابل کواکسیال انجام می گیرد و می توان تا 500 متر هم آن را کابل کشی کرد. پس اگر فروشگاه بزرگی دارید، این مدل دوربین به شما پیشنهاد می شود.

برد دید در شب دوربین معرفی شده 20 متر است و در تاریکی شب، تصاویر سیاه و سفید ارائه می کند. قابلیت ها و تکنولوژی های این دوربین نیز به شرح زیر هستند :

  • تکنولوژی اسمارت قابلیت WDR
  • قابلیت BLC
  • قابلیت DAY& NIGHT
  • استاندارد جهانی IP67
نام دوربین کیفیت تصاویر قابلیت دید در شب نوع تکنولوژی محل نصب نحوه نصب متراژ نصب میکروفن
دوربین مداربسته 16H0T ITPFS 5 مگاپیکسل دارد آنالوگ منزل با استفاده از کابل کواکسیال یا ترکیبی، دستگاه DVR حداکثر 300 متر دارد

مشاوره خرید دوربین مداربسته مناسب برای مغازه

اگر برای خرید دوربین مداربسته مغازه خود نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از مشاوره رایگان فروشگاه چشم آنلاین بهره مند شوید. کارشناسان فروش این مجموعه به تمام سوالات شما درباره دوربین مداربسته فروشگاهی پاسخ می دهند و با دریافت راهنمایی کامل، خرید خواهید کرد. جهت ارتباط با مشاوران، لطفا با شماره های دفتر اهواز ۰۶۱۳۲۲۱۶۶۲۰ و دفتر تهران ۰۲۱۹۱۰۱۲۸۰۸ تماس حاصل بفرمایید.

خرید آنلاین و حضوری دوربین مداربسته برای مغازه

اگر برای خرید بهترین دوربین مداربسته برای مغازه به دنبال یک فروشگاه معتبر و بزرگ هستید، فروشگاه چشم آنلاین را به شما معرفی می کنیم. این مجموعه امکان خرید به صورت اینترنتی از طریق وب سایت خود را فراهم ساخته است ضمن اینکه مشتریان ساکن در استان های اهواز و تهران، می توانند با مراجعه حضوری به فروشگاه، مدل ها را نزدیک ببینند و پس از دریافت راهنمایی، اقدام به خرید نمایند.

برای خرید حضوری دوربین مداربسته از فروشگاه بزرگ چشم آنلاین به یکی از آدرس های زیر مراجعه نمایید :

  • شعبه ۱ : خوزستان، اهواز، خیابان کاوه شرقی (شهید کیوان)، نبش قنادان زاده، فروشگاه چشم آنلاین
  • شعبه ۲ : تهران، خیابان جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *