آموزشی چشم آنلاین, دزدگیر

قیمت نصب دزدگیر اماکن در خوزستان

اجرت نصب دزدگیر اماکن در چشم آنلاین

اجرت نصب دزدگیر اماکن به چه صورت است؟ آیا میتوانم خودم به تنهایی نصب آن را انجام دهم؟ اگر این دو سوال ذهن شما را هم به خود مشغول کرده تا پایان این بلاگ با من همراه باشید تا به آن‌ها پاسخ دهیم.

قبل از هرچیز به سوالی که از شما می‌پرسم فکر کنید: اگر نصب دزدگیر به سادگی و بدون هیچ تخصصی در خانه انجام می‌شد آیا میتوانستید روی امنیت بالا و کاربردی بودن آن حساب کنید؟ قطعا خیر! از نقاط قوت این محصول، نصب پیچیده‌ی آن است که به ما اطمینان می‌دهد از کار انداختن آن برای سارقین نیز ساده نخواهد بود! در نتیجه لازم است که این کار را به کاردانش بسپارید و برای نصب، از متخصصین این حوزه کمک بگیرید.

حال سوال مهم‌تری که باید به آن پاسخ دهیم این است که تعرفهنصب دزدگیر چقدر است؟ در ادامه در مورد قیمت نصب دزدگیر با توجه به شرایط مختلف صحبت کرده و ۶ نکته از اصلی‌ترین نکات نصب دزدگیر را بررسی می‌کنیم.

هزینه نصب دزدگیر اماکن چگونه محاسبه میشود؟

نحوه‌ی محاسبه‌ی اجرت نصب دزدگیر اماکن میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته و با توجه به نوع ساخت ودسترسی‌های هر دزدگیر متفاوت باشد. این هزینه از 450 هزارتومان شروع شده و ممکن‌است بیشتر هم پایتان آب بخورد. درواقع در برخی از دزدگیرها این هزینه برای تعداد نصب و در برخی دیگر با توجه به طول سیم‌کشی‌ها و… محاسبه میشود.

در ادامه با چند مورد از مهم‌ترین عواملی که میتوانند هزینه نصب دزدگیر را تحت‌تأثیر قرار دهند، آشنا می‌شویم.

 عوامل تأثیرگذار بر تعرفه نصب دزدگیر اماکن

متراژ منزل

آیا متراژ منزل میتواند بر روی تعرفه نصب دزدگیر اماکن تأثیر بگذارد؟ به شرطها و شروطها بله!

اگر شما قصد داشته باشید از دزدگیرهای بیسیم برای منزل‌تان استفاده کنید، تعداد سنسورها و دوربین‌هایی که لازم دارید بیشتر شده و نصاب دزدگیر اماکن قادر است هزینه‌ی بیشتری را از شما طلب کند.

تأثیر نوع دزدگیر بر قیمت نصب دزدگیر اماکن

بدون شک هر نوع دزدگیری هزینه‌ی نصب مخصوص به خودش را دارد. دزدگیرها به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

 • دزدگیرهایی که پس از احساس خطر به صدا درآمده و هشدار صوتی پخش می‌کنند.
 • دزدگیرهایی که پس از پخش هشدار صوتی میتوانند با شما، پلیس و یا هر شماره تماسی که شما برای آن تعیین کرده‌اید تماس بگیرند.

همانطور که خودتان هم حدس می‌زنید، اجرت نصب دزدگیر اماکن از نوع دوم بیشتر است.

همچنین برخی دیگر از دزدگیرها هستند که سیمکارتی در درون آن‌ها تعبیه شده و توسط آن با شما تماس می‌گیرند. امنیت این نوع دزدگیرها بالاتر است. زیرا دزدگیرهای صوتی به سادگی ساکت می‌شوند و نوع دوم دزدگیرها که به خط تلفن متصل‌اند هم امکان دارد با قطع دستگاه تلفن، از کار بیفتند. اما دزدگیرهای سیمکارتی به این سادگی‌ها از کار نمی‌افتند. هزینه نصب دزدگیر اماکن از نوع سیمکارتی، مقداری متفاوت است و به شیوه‌های دیگری محاسبه می‌شود.

نوع اماکن (آپارتمانی، ویلایی)

اگر شما یک نصاب دزدگیر هستید و الان دارید این مقاله را مطالعه میکنید میخواهم به شما توصیه‌ای بکنم. دستمزد نصب دزدگیر اماکن برای آپارتمان‌ها و منازل هوشمند بیشتر است! پس برای توسعه‌ی کار خود به این نوع اماکن مراجعه کنید.

تخصص بالاتر، قیمت نصب دزدگیر بیشتر!

هرچه از افراد با تخصص بالاتر و شرکت‌های معتبرتری برای نصب دزدگیر کمک‌ بگیرید، قیمت نصب دزدگیر منزل‌تان بیشتر میشود و باید بگویم که ارزشش را دارد. زیرا شما تمام این کارها را برای بالابردن امنیت خود انجام می‌دهید و هرگونه سهل‌انگاری برای یک نصب اصولی، میتواند تمام هزینه‌ها و زحمات شما را بر باد دهد.

هزینه تعمیر دزدگیر ساختمان

هزینه‌های تعمیر دزدگیر نیز میتواند مانند اجرت نصب دزدگیر اماکن متفاوت باشد. اما چه زمانی باید نسبت به تعمیر دزدگیر اقدام کنیم؟

در صورت مشاهده‌ی هرکدام از موارد زیر بهتر است هرچه سریع‌تر دزدگیر ساختمان را تعمیر کنید:

 • اگر دزدگیر چند دقیقه پس از فعال‌شدن بدون هیچ دلیلی به صدا درمی‌آید:

احتمال زیاد در اینصورت باتری دزدگیر شما با مشکل روبرو شده‌است.

 • اگر دزدگیر ساختمان بلافاصله پس از فعال‌شدن آژیر می‌کشد:

برای تعمیر این حالت ابتدا فیوزها را چک کنید. اگر فیوزها سالم بودند احتمال زیاد مشکل از سنسورهاست.

 • اگر در ساعتی از روز بدون هیچ دلیلی دزدگیر به صدا درمی‌آید:

۹۰ درصد این مشکل به خاطر نور خورشید است که چشمی دزدگیر شما را تحریک کرده و آن را به اشتباه می‌اندازد.

نصب اصولی دزدگیر ساختمان با این نکات

حال که با اجرت و هزینه نصب دزدگیر منزل آشنا شدید وقت آن است که به قول خود عمل کرده و ۶ نکته کلیدی برای نصب دزدگیر اماکن را به شما معرفی کنم.

برای نصب دزدگیر حتما به نکات زیر دقت کنید:

 • در دزدگیرهای سیم‌کارتی به هیچ عنوان پنل اصلی دزدگیر را نزدیک تابلو برق یا مکانی که آنتن سیمکارت را مختل می‌کند، نصب نکنید. بلکه بهتر است آن را در جایی نصب کنید که بتوانید به راحتی آن را با ریموت فعال و غیرفعال کرده و صدای آن را بشنوید.
 • سنسورها را دقیقا طبق ارتفاع گفته‌شده در دفترچه راهنما نصب کنید، در غیر اینصورت ممکن است به صورت کاملا ناخواسته، مساحت پوشش‌دهی آن‌ها را کاهش دهید.
 • سنسورها را در بالای بخاری یا شوفاژ و یا کنار دریچه یا داکت کولر نصب نکنید. همچنین مراقب باشید در محدوده‌ی دید سنسور نقطه‌ی کوری وجود نداشته باشد.
 • اگر از دزدگیرهایی با آژیر بیسیم استفاده می‌کنید مراقب باشید آژیر را در مکانی دور از دسترس نصب کنید. اگر هم بیسیم نیست، سیم آن را داخل دیوار مخفی کنید تا از بریده‌شدن محفوظ بماند . نه تنها سیم آژیر، بلکه تمام سیم‌های دزدگیر شامل سیم برق، سیم سنسور و… بهتر است به صورت توکار نصب شوند.
 • پیش از پرداخت تعرفه و هزینه نصب دزدگیر، از نصاب بخواهید که یک تست کامل انجام دهد و در صورت وجود هرگونه مشکل، آن را برطرف کند‌. تست کامل شامل این موارد است: تست سنسورها، تست آنتن‌دهی، تست پوشش‌دهی، تست تماس و پیامک
 • بلافاصله پس از نصب دستگاه و انجام تست‌ها، رمز عبور پیش‌فرض دستگاه را عوض کرده و در ذهن خود نگه‌دارید. زیرا حدس‌زدن و پیداکردن رمز عبور پیش‌فرض، کار بسیار ساده‌ای برای سارقین است.

کلام آخر

در روزگاری که هر روز اخبار جدیدی از سرقت می‌شنویم، بهترین کار برای حفظ آرامش روانی و امنیت خانه و خانواده، نصب دزدگیر ساختمان است. در این مقاله ما حداقل اجرت نصب دزدگیر اماکن و تمام عواملی که میتوانند روی تعرفه و قیمت نصب دزدگیر تأثیرگذار باشند را بیان کردیم.

همچنین ۶ نکته‌ی حیاتی برای نصب درست و اصولی را برایتان لیست کردیم که در صورتی که از تخصص نصاب دزدگیر مطمئن نبودید، خودتان بتوانید روی کارش نظارت داشته‌باشید. اگر نکته یا سوالی در هرکدام از این زمینه‌ها به ذهنتان می‌رسد خوشحال می‌شویم با ما در میان بگذارید.

3 نظر در “قیمت نصب دزدگیر اماکن در خوزستان

 1. انصاری گفت:

  ممنونم بابت توضیحاتتون و شفاف سازی هزینه ها و اقلام قابل استفاده چون من کمتر دیدم سایتی بیاد و دقیق بگه برای نصب چه مواردی نیاز هست تهیه کنیم ، مرسی چشم آنلاین

 2. اسداله گفت:

  عالی و توضیح کامل برای من که نمیدونستم چی بخرم و چقدر هزینه نصبم میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *